reklama
cz / EN / esp

Podívejte se na novou kolekci Jozefa Slobody pro jaro/léto 2013

Čím se známý návrhář inspiroval pro tuto kolekci?

reklama

Český módní návrhář Jozef Sloboda, který nabízí stylovým mužům své neotřelé outfity, představil novou kolekci pro jaro a léto 2013. Mimo důslednosti v detailech a bezuzdné rafinovanosti ve střizích, které jsou v Jozefově tvorbě obvyklé, vložil do této kolekce především vlivy čistoty.

 

Oděvy z linie JOZEF SLOBODA jsou charakteristické svým mimořádným designem, vysoce kvalitními materiály, z nichž jsou šity, nebo přísně přesným provedením. Každá kolekce z této linie pochází z ruční výroby, oděvy jsou produkovány v omezených sériích, které jim zajišťují nekompromisní jedinečnost, a jsou vyráběny výhradně v České republice. Jozef pod touto značkou vyrábí jak pohodlné oblečení pro volný čas, tak i pikantnosti vhodné pro noční městské hýření. Buďte si jisti, že Jozef se sám nosí, což jednoduše znamená, že za stylem, který vyvíjí, si i důsledně stojí.

 

Část nové kolekce navrhl Jozef při cestování v oblasti Středomoří. Vyčistil si hlavu i tělo od pražského všednodenního života, vyčistil své myšlenky a především přivedl i své návrhy k dokonalé čistotě. Jednoduchá svěží jídla, delikátní vína, čerstvý vzduch a snadný život v blízkosti moře, v němž co není v dojezdu skútru, jednoduše nemá význam. Bíle košile s látkovou aplikací, manšestrové šortky, slim tepláky, kalhoty s designovým zpracováním, stylová trika, bundy s double zapínáním, kožené pásky a tak dále v této náladě.

 

Zanedlouho dojde v koncepci značky JOZEF SLOBODA k významným změnám. Nejen v sortimentu a v kolekcích, ale i ve značce samotné a v prodejních místech. Nechte se překvapit. Prozatím prozrazujeme nové webové stránky www.jozefsloboda.com, které prezentují to, co je pro Jozefovu tvorbu zásadní, a totiž jednoduchost, jasnost a čistotu.

 

Linii JOZEF SLOBODA a postupně i celou novou kolekci, která do ní náleží, můžete shlédnout v butiku v ulici Rytířské 11.

redakce / 16.04.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag