reklama
cz / EN / esp

Gay život mimo Prahu? Ano, existuje!

Představujeme nový bar Rossi. Je v Ústí nad Labem a popírá všechny předsudky, které tvrdí, že mimo Prahu se člověk musí unudit k smrti!

reklama

Možná jste i vy zaznamenali na Facebooku aktivitu baru Rossi, který byl otevřen letos 15. března. Ano, není v Praze, ale o to raději o tomto místě píšeme! Rozhodně nepatříme k těm, kteří protahují obličeje nudou jakmile minou ceduli “Praha” na dálnici. Po naší nedávné návštěvě gay baru v Liberci si podobných aktivit nesmírně ceníme a víme, že takové bary nemají na růžích ustláno. Myslím, že si zaslouží podporu i nás všech, kteří (přiznejme si) pocházíme i z menších měst.


Víte, že Rossi neznamená ani růži, ani růžovou barvu, ale právě červenou? A přesně v duchu této barvy tento podnik je! Otevřít si gaybar na tak dobré adrese, jakou je Bělehradská 19, tedy v centru města, může někoho “mírně” provokovat. Narozdíl od podniků v jiných městech se neskrývá kdesi na periferii města. Červená, Rossi, je ale také barva královská, slavnostní, symbolizující lásku a erotiku. Co z toho v baru najdete vy, necháme čistě na vás!

Bar je pro 100 osob, je hetero friendly a mnohdy doslova praská ve švech. Interiér, který mění náladu podle nasvícení, je zajímavý. Ruku na srdce, předčí i mnohé pražské gay podniky:-) Pro své zákazníky chystá každý víkend speciální nabídky koktejlů, výběr hudby je podobně pestrý. Obsluha je příjemná a rozjede-li se zábava do plných obrátek, zavírací doba ztrácí na významu. Nikdo nepůjde domů, budeme tancovat! A to až do rána:-)


V současné době pro vás bar Rossi připravil soutěž, o které se můžete dočíst právě na facebookových stránkách a hlavní výhrou je dovolená u moře! Že nevěříte? Tohle už je moc i na pražské poměry! Však jsme také v úvodu psali, abyste nepodceňovali něco, co jste až doposud neznali;-)

A co vy? Chystáte se do Ústí? Pošlete nám fotku z baru Rossi a autor té neoriginálnější dostane od FreshGayMagazínu malý dárek!;-)

lukas primus / 05.04.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
Petr Chomutov 26.05.2014
Dobrý den.
Mohu se zeptat na skladbu hostů ...Chodí k Vám více lidí z G/L komunity nebo hetero?

Děkuji
David 15.08.2013
Teprve se k Vám chystáme, podle fotek moc pěkné.P.S: máte tam také uličku lásky(darkroom) :-)
Rossi Bar 08.09.2013
Jsme rádi a těšíme se na Vás. Dark roomu v Baru nemáme.
lubik 09.08.2013
hej gejove nejsou s j ale s y gayove a nauc se to psat a to ze bydlis ve meste kde je hudba v baru tak ses spletl to vesnice neni a rossi je dobrej bar a pokud nemuzes spat dej si spunty do usi
roxy 29.06.2013
Heeeej "gejové" jděte s tím duněním do "svých" patřičných míst a zavřete si alespoň dveře od domů!!! Fakt se tu nedá spát...
lora 01.06.2013
Můžu se zeptat kde přesně sídlíte? a zda je to tedy podnik i pro heterosexuály..:)
Rossi Bar 11.06.2013
Adresa Rossi Baru je: Bělehradská 19, Ústí nad Labem, 400 01.
roxy 25.05.2013
Super nemám nic proti zábavě.. Ale každotýdenní bezohledné dunění v obytné zóně v pátek i v sobotu až do rána je fakt PAKÁRNA! Beru ještě půlnoc...ale v tom dvoudenním kraválu se fakt nedá spát. A po těchto nedobrovolně "propařených" víkendech jsem místo odpočinutá tak unavená jak prase! Celý týden makám tak dopr.....ráda bych se vyspala!!!!!
luboš kulhánek 05.04.2013
no ja musím souhlasit bydlel jsem v brně kde je znamo kluby jsou ale jdete tam a nudíte se ale tady je to uplně opačne. žijeto tu lepe než ve větších městech a když budete vahat kam vyrazit tak nepřemýšlejte a dojdi te do ROSSI..... je to bajecne hodna vstřícná obsluha a hlavně zabava.........
ROSSI BAR 05.04.2013
moc děkujeme!
Josef Beránek 05.04.2013
Hezky psané a že jsem z UL mohu potvrdit, že Rossi bar je opravdu Rossi a stojí za to. Díky Drahuš, Rostovi a všem co zde pracují a umí opravdu !! ;)
ROSSI BAR 05.04.2013
moc děkujeme! a těšíme se opět na Vaši návštěvu.
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag