reklama
cz / EN / esp

PUMP IT!

Název spodního prádla, který mluví sám za sebe! Zanechte práce a pojďte se s námi podívat na nabídku obchodu, který tyto libůstky nabízí.

reklama

Z dopisů čtenářů k předchozímu článku v našem magazínu soudíme, že objednávání spodního prádla z ciziny je pro některé nepohodlné, někteří se bojí doplácení DPH nebo poštovného. Takovým nabízíme vhodnou alternativu v ryze českém internetovém obchodě PURE UNDERWEAR. Najdete ho i na facebookových stránkách

Nekupujte padělky v obchodech pochybné kvality, mohou vypadat stejně, kvalita se bude lišit určitě! I k tomu vyzývá na svých stránkách majitel obchodu a představuje nám svůj vztah ke spodnímu prádlu: “Já sám mám rád spodní prádlo nápaditých, nikoliv infantilních vzorů. Jednobarevné prádlo je hezké, hledal jsem ale něco víc. Něco, co umí vyjádřit mou náladu a dobrý vkus.” 


Právě takovému názoru odpovídá značka XTG, která má v obchodě zastoupení nejen v oddělení spodního prádla, ale i plavek nebo triček. Značka PUMP! pak nabízí prádlo se širokou nápadnou gumou s logem firmy. Potisky jsou různé a kombinace barev stylové. Použité materiály slibují maximální pohodlnost. Z vlastní zkušenosti víme, že koupit hezké plavky, které nemá půlka pláže (a které nemají na zadní části letopočet, který prozradí stáří vašeho modelu!!!:-D), tedy koupit originální plavky není úplně jednoduché. Proto nás zaujalo i oddělení plavek. Ceny okolo 600 korun jsou zn.Ideál;-)


Mluvíme-li o cenách v obchodě, pohybují se od přijatelných 300 korun. Obchod je přehledný a nabízí slevy za věrnost. Platit je možné několika způsoby, vč. platby kartou, možnosti zboží obdržet na dobírku nebo si ho vyzvednout osobně. Třeba na kole:-)

Abyste dodrželi to, co velí nadpis našeho článku, napumpujte své tělo po tréninku a využijte další ze sekcí obchodu. Nakupte si zároveň ty správné výživové doplňky. S tak širokou nabídkou, oblečeni v novém, budete prostě k sežrání!


 

redakce / 26.03.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag