reklama
cz / EN / esp

Rozhovor s Andrew Christianem - získej slevu 25%!!!

Krásní kluci v krásném spodním prádle, to je značka Andrew Christian. Přinášíme vám exkluzivní rozhovor pro náš magazine.

reklama

Nakupte výhodně v e-shopu Andrew Christian a získejte slevu 25 %!!!

Při objednávce stačí zadat tajný kód, který jsme odhalili speciálně pro Vás: "freshgaymag" a sleva je vaše! Platí do 31. března 2013. Sleva neplatí na spodní prádlo a jocksy z Month Clubs (zřetelně označeno na stránkách). Do obchodu vstupte jednoduše přes banner u článku. 

 

Ahoj Andrew, děkujeme za tajný kód pro naše čtenáře. Přibližme teď tvojí značku v následujících otázkách a odpovědích:

Existuje asi málo kluků, kterým by se nelíbilo tvé spodní prádlo. Byl to tvůj původní záměr? 

  • Vlastně ne, ve skutečnosti sem začal navrhovat sportovní a plážové oblečení s tím, že jednou možná dojde i na spodní prádlo. Bylo to to poslední, co jsem přidal do své kolekce a ve finále je značka Andrew Christian spojena nejvíce právě s tím. Vtipné.

 


Z tvých kampaní a stránek se může zdát, že je mířená pouze a jenom na gaye. Je to tak?

  • I když to tak vypadá a vlastně i je, našimi zákazníci jsou všichni muži bez rozdílu. Naše kolekce “Color Vibe”, “Almost Naked”, “RetroPop” a “Vivid Fuse” se všechny umístily do dvacítky nejvíce prodávaných na internetovém obchodě Amazon. Několikrát jsme byli značkou č. 1. Moderní muži jsou natolik liberální a bez předsudků, že jim nezáleží na zařazení produktu jako typicky “gay”. Naše prádlo vypadá dobře, je pohodlné a design je dokonalý. I ženy nakupují pro své muže prádlo, ve kterých se jim pak budou líbit.


Videa Andrew Christian začínají být čím dál vyzývavější a každé další je více sexy, než to předchozí. I toto více prodává? 

  • Natáčení videa je ohromná zábava. Je to setkání s přáteli, se kterými se prostě jen tak bavíte a děláte legraci. Někdy se nám to trochu rozjede, přiznávám. Myslím, že lidi mají rádi naše videa proto, protože v nich vidí kluky, které mnohdy znají. Smějí se a užívají si natáčení spotu. Nic není zbytečně moc naaranžované nebo nepřirozené. Při pohledu na videospot si mnozí spíš řeknou: “... tak s těmahle klukama bych si asi taky zařádil...”. 

 
Jací kluci si kupují tvoje prádlo?
 

  • Máme tolik druhů, že si může vybrat doslova každý podle svého přání a potřeby. Řada Almost Naked je pro kluky, kteří si potrpí na komfort. Trophy Boy kupují zákazníci, kteří mají něco víc v kalhotech:-). Kolekci “Show-it” ti, kteří jsou tak trochu exhibicionisti a touží po bouli v kalhotech. “Flashback” vám svým střihem dopomůže ke krásné kulaté prdelce, i když zrovna nechodíte cvičit 5x týdně. “Color Vibe, Vivid Fuse a RetroPop” jsou zase cenově dostupné. Když zjistíme nějakou novou potřebu trhu, okamžitě se snažíme přijít s novým návrhem.


Jaké je porovnání nákupů online a v kamenných obchodech?
 

  • Online obchod tvoří zhruba 60 % veškeré tržby. Lidé na našem internetovém obchodu nakupují rádi už proto, že je to vizuální zážitek. Rádi brouzdají na našich stránkách a prohlížejí si fotky, videa. Tedy ne vždy jen nakupují a to je dobře.


Začínáte se rozhlížet i mimo americký trh? 

  • Ano. Myslím, že jsme v USA nabrali správný směr a začínáme být více žádaní i v dalších státech. 


Osobní otázka: Jaké spodní prádlo nejraději nosíš ty? 

  • Nosím sám všechny kolekce Andrew Christian. Chci vědět, jak se prádlo lidem nosí, jak je pohodlné a jak dlouho vydrží. Nejraději mám ale Trophy Boy, asi víte, co to znamená :-P

Něco, co bys vzkázal našim čtenářům?

  • Noste krásné spodní prádlo! Třeba to naše ;-) Nikdy nevíte, kdy se budete muset svléknout:-)


lukas primus / 14.03.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag