reklama
cz / EN / esp

Jarní móda z Amsterdamu

Nedbalá elegance, nebo elegantní nedbalost? Máte rádi Amsterdam a jeho barvy? Oblékněte si je na sebe a omládněte o 10 let!

reklama

Pokud vás irituje diktatura samozvaných módních kritiků a nesnášíte šedou módu, rozhodně se shlédnete v severských módních domech. Kladou důraz nejen na detail, kvalitu a dostupnost oblečení, ale také na individualitu, osobitý styl a nápad. Značka Scotch&Soda vás možná překvapí svými květinovými vzory, zářícími barvami či pomuchlaným lookem. Ale přesně takové má být jaro a léto! Ležérní, uvolněné a veselé. 

Barvy míchejte jak chcete, kombinace nemají žádné hranice. Vhodně zvolené oblečení, které zvýrazní vaší osobnost zvedne náladu vám i vašemu okolí. A hlavně: omládnete nejméně o deset let!:-) V kombinaci s městkým kolem budete cool supercool a město je vaše.

Obchod najdete, samozřejmě, v Amsterdamu a rozhodně ho nemůžete přehlédnout. Provoněná prodejna poutá svou hlasitou hudební reprodukcí pozornost celé ulice. Každý kdo vejde dovnitř se okamžitě shlédne v jednom z vymóděných prodavačů, ti začnou přeochotně nosit právě vaší velikost a pohroma pro peněženku je na světě! 

Styl, který přináší, nezná hranice ani žádná “jasně daná pravidla”, která nám předvádějí všechny ty kritičky v českých médiích. Nakonec, proč klást lidské fantasii a osobitosti nějaké hranice? Protože někdo řekl, že správná uniforma sestává z kabelky, pásku a bot stejné barvy?! Móda ale není silnice, aby vyžadovala přísná pravidla a jejich dodržování. Nikdy však nezapomeňte na fakt, že oblečení a váš případný účes má vaši osobnost vyzdvihnout, ne zakrýt. 

Koukněte do naší galerie na některé modely z letošní kolekce a posuďte sami: ztřeštěné, mladé, barevné, cool, ale rozhodně ne nudné nebo přeplácané. Takové je oblečení Scotch&Soda. V České Republice je obchodů hned několik

 

lukan cruz / 06.03.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag