reklama
cz / EN / esp

Největší pražský gay klub se vrací: ON Club on the road

Po krátké přestávce se na pražské gay scéně opět objevil ON Club. Vinohradskou ale definitivně opustil.

reklama

Na internetových stránkách ON Clubu se objevila informace o pořádání další party. Že by se opět otevřel jeden z nejstarších pražských „buzinců“, který si prošel různými podobami a názvy jako Gejzeer, Valentino a nakonec ON Club? Kdepak... Majitelé se nedohodli s vlastníky domu na snížení nájmu, proto slavná adresa Vinohradská 40 přestane být synonymem pro pražskou gay scénu.

 

Pokud jste rádi navštěvovali akce v tomto klubu, tak se opět můžete těšit na jejich pokračování. ON Club našel dočasné útočiště nedaleko Karlova náměstí v klubu Atelier. S klubem Atelier je ON Club spojený přes jejich dva DJ´s (Pierr Marco, MarcoS), se kterými spolupracoval na klubové noci STARNIGHT.


foto: Club Atelier 

První party na nové adrese (Žitná 4) se koná již tuto sobotu 23. února s podtitulem lemONade. Snad to nebude nějaká šťávička, ale pořádná výživná show. Vstupné zůstává stejně jako na Vinohradech nulové a další výhoda ve spojení s klubem Atelier spočívá v tom, že na after party se nikam přesouvat nemusíte.

redakce / 21.02.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
Roman 21.02.2013
Je velka skoda ze klub takove velikosti at uz prostorem ci tradici skoncil a doufam ze na nove adrese bude stejne dobry jako na stare :)
dido 22.02.2013
pražské buzny si vystačí s termáčem :))
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag