reklama
cz / EN / esp

Tomáš Klus versus Rihanna. Češi versus svět podle iTunes

Jak si stojí Česko oproti zbytku světa v žebříčku iTunes?

reklama

V Česku si již nějakou dobu můžeme nakupovat hudbu přes iTunes. A právě tento způsob nákupu hudby se u nás stává čím dál populárnější. V našich končinách jsou nejstahovanějšími umělci Tomáš Klus, Mandrage, Nightwork, Jaromír Nohavica nebo Václav Neckář. Z toho se dá vyvodit, že Češi velice rádi poslouchají příjemnou hudbu, která vypráví příběh.


Ve světě je tomu ale úplně naopak. Momentálně nejpopulárnějším hudebním umělcem ve světě iTunes je čtyřiadvacetiletá barbadoská superstar Rihanna. Zpěvačka, která je znovu zamilovaná do svého přítele Chrise Browna, je v současnosti asi nejpilnější v showbyznysu. Za poslední čtyři roky totiž vydala čtyři studiová alba a nedávno se nechala slyšet, že již pracuje na novince. Poslední album Unapologetic dosáhlo první příčky jak ve Velké Británii, tak ve Spojených Státech.
 

Druhým nejstahovanějším umělcem je Bruno Mars, následován britskou zpěvačkou Adele, P!nk a Justinem Timberlakem. V první desítce najdeme také hned tři skupiny - Maroon 5, One Direction a Coldplay.

Českému žebříčku vévodí Tomáš Klus, v celosvětovém měřítku obsadil 912. místo a nechává za sebou taková jména jako Shania Twain, R.E.M nebo Ricky Martin.

Martin Balcar / 15.02.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag