reklama
cz / EN / esp

Cristiano Ronaldo navrhne kolekci spodního prádla

Portugalský fotbalista uzavřel kontrakt s dánskou oděvní firmou JBS na kolekci spodního prádla

reklama

Cristiano Ronaldo (1985), kapitán španělského týmu Real Madrid, se stane tváří, ale i spolu-designerem nové kolekce spodního prádla. Firma si ho vybrala jako jednoho z nejlepších fotbalistů na světě, který může oslovit širokou skupinu zákazníků. A ti budou mít na výběr ze dvou řad, jedna bude určena pro teenagery, druhá pro mladší muže, kteří rádi sledují poslední módní trendy. Na trh přijdou v průběhu letošního roku.

 

„Pro spolupráci si vybírám takové společnosti, které se zaměřují na módu a kvalitu, a jsou schopné dodat mým fanouškům perfektní produkty. Ve společnosti JBS jsem našel partnera, který navrhuje a vyrábí produkty nejvyšší kvality, zároveň má tradici v kvalitním designu“, říká Cristiano Ronaldo.

 
foto: Cristiano Ronaldo
 

Dánská firma vznikla v roce 1939 a v současnosti patří k největším oděvním společnostem v severní Evropě. Za zmínku stojí reklamní kampaň na pánské spodní prádlo z roku 2006 s názvem: „Muži se nechtějí dívat na nahé muže“. To nebyl úplně chytrý marketingový tah, růžové peníze hrají čím dál větší roli, ale video je to celkem vtipné.
 

 

My se těšíme na tuto spolupráci. Výsledkem bude, kromě hezkého spodního prádla, jistě i marketingová kampaň, kde se Cristiano opět ukáže jako sexy idol mnoha mužů.

redakce / 02.02.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag