reklama
cz / EN / esp

Zůstali jste někdy po škole? Ano? Tohle se vám ale asi nestalo...

V novém reklamním spotu značky Andrew Christian se rákoskou neplácá po ruce, ale po zadku!

fotogalerie
reklama

Kampaně značky Andrew Christian milujeme. Jsou plné sexy chlapů, kteří na sobě mají maximálně spodní prádlo. Poslední kampaň na jocksy ale připomíná začátek nějakého porno filmu. Kterým směrem se značka Andrew Christian vydá, a čím nás ještě překvapí?

Pokud máte nějakou svoji fotku v oblečení Andrew Christian a chcete se pochlubit, tak nám ji pošlete, ty nejlepší uveřejníme!

Značka Andrew Christian je na trhu od roku 1997. Stojí za ní skutečný návrhář se jménem Andrew Christian, který se proslavil ve světe reality show, například The Fashion Show nebo Janice Dickinson Modeling Agency. Hlavním articlem značky je spodní prádlo, ale můžete si vybírat i z plavek, triček a různých módních doplňků.


foto: Andrew Christian.com

redakce / 02.12.2012
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
podkalhoty.cz 12.08.2013
Značka Andrew Christian je značkou pro gay kluky - stačí jít na domovské stránky této značky a pustit si nějaké video. Je to dobrá forma reklamy, určitě to táhne hodně lidí, co ty videa mají rádi. Zabýváme se prodejem pánského spodního prádla už dlouhou dobu a pánská tanga a jocksy se začala mnohem víc prodávat - viz. naše nabídka spodního prádla: http://www.podkalhoty.cz/
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag