reklama
cz / EN / esp

Podívejte se na Top 10 seznamovacích aplikací. Jak dopadl Grindr?

Internetový server cyberdatingexpert.com sestavil žebříček deseti nejoblíbenějších sociálních aplikací.

reklama

Na prvním místě se umístil Badoo, který používá 150 milionů lidí, na americký trh vstoupil letos v březnu. Nevýhoda této aplikace spočívá v tom, že uživatel může kontaktovat maximálně 10 osob denně. I když…to může stačit, ne? Pokud si ale připlatíte, počet vzkazů na nové uživatele je neomezený.

 

Druhou příčku obsadila aplikace MeetMoi, která umožňuje zdarma vytvoření profilu, mrkání na ostatní uživatele a odpovídání na vzkazy. To je přece celkem běžná věc… Opět si ale můžete připlatit a podívat se, koho jste zaujali natolik, že se podíval na váš profil. Propojení s Facebookem vám dává možnost podívat se na společné přátele. A čím se tato aplikace liší? To je funkce Wingman, která slouží pro tzv. skupinové randění. Celkový počet uživatelů se pohybuje kolem 3 milionů.

 

Bronzová pozice patří aplikaci OK Cupid OK Locals. Ta se zaměřuje na vyhledávání singles podle lokalit a podle stejných zájmů. Můžete si nastavit, že se chcete seznámit s někým v baru nebo na sportovním utkání. To se zobrazí uživatelům ve vaší blízkosti se stejným nastavením.

 

A Grindr obsadil čtvrtou pozici. Co vám umožní? Zobrazí 100 osob ve vaší blízkosti, které jsou nebo nedávno byly online. U placené verze Grindr Extra se vám načte až 300 kluků, oznámení o nové zprávě vám přijde, i když máte aplikaci v offline režimu. Tuto seznamku používá více než 1 milion uživatelů denně.

 

Celý žebříček vypadá takto:

1. Badoo

2. MeetMoi

3. OK Cupid OK Locals

4. Grindr

5. Zoosk

6. Plenty of Fish

7. Match Mobile

8. eHarmony

9. MeetMe

10. Tagged

 

A jakou aplikaci používáte vy?

 

zdroj: cyberdatingexpert.com

redakce / 20.11.2012
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
Naegleria 22.11.2012
Jednoznacne scruff. Grindr je otresny a nespolehlivy. Scruff nabizi vice moznosti a funkci.
ati 04.12.2012
na grindru aspon muzes někoho blokovat... :)
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag