reklama
cz / EN / esp

Dostaňte se do formy! Čím dřív začnete, tím líp.

Léto je za námi, ale další sezona se už blíží. Dnes začíná seriál, ve kterém vám představíme nový koncept cvičení a stravování.

reklama

Ve spolupráci se společností MyPersonalTrainer jsme pro vás připravili seriál článků, ve kterém se budeme zabývat trochu jiným způsobem posilování doplněného o správnou výživu. Jedná se o tzv. MPT kruhový trénink nebo-li kruháč.

 

MPT kruháč

O co vlastně jde? Jedná se o kruhový trénink, jehož cílem je posílení a vyrýsování celé postavy. Program se cvičí po dobu 3 měsíců, vždy se stejnou choreografií, aby se všichni mohli postupně naučit správnou techniku jednotlivých cviků a tím pádem se mohli zlepšovat a dosáhnout svých cílů.

foto: Gustav Hrušovský, trenér MPT Academy

Každý cvik má několik variant, takže se nemusíte bát, že nebudete stíhat. Tento cvičební program je zaměřený na sílu a vytrvalost, a obsahuje čtyři specifické okruhy zaměřené na střed těla. Pokud v posilovně posloucháte MP3, tak při MPT kruháči vás bude hnát hudba taky. A hnát dopředu vás možná budou i výkony ostatních, protože v sále se cvičí ve skupině.

 

Osobní přístup

Možná si řeknete, že nejde o nic neobvyklého. Rozdíl oproti jiným typům cvičení spočívá v osobním přístupu lektorů MPT Academy ke klientům. Před samotným cvičením se vás trenér zeptá na vaši motivaci a cíle, poradí vám jak trénovat a jak se správně stravovat. A když jsme u té stravy, po každé lekci je pro vás připraven potréninkový snack značky USN.


foto: Ria Hrušovská a Gustav Hrušovský, trenéři MPT Academy

Pokud vás zajímají detaily, podívejte se na web MPT Academy a na stránky PEVAN Life gym

redakce / 21.10.2012
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag