reklama
cz / EN / esp

Sledujete Eurovizi? Tomáš Boček je ve finále národního kola

Bude úspěšnější v Eurovizi než Mikolas Josef? Co na něj říkáte?

reklama

Tomáš Boček bojuje v národním kole Eurovision Song CZ s novinkovým singlem Dont Know Why. O tom, zda vyhraje nebo ne, rozhodují diváci.  Hlasování probíhá prostřednictvím oficiální aplikace Eurovision Song Contest, která je dostupná zdarma. Hlasovat je možné do půlnoci 21. ledna prostřednictvím oficiální aplikace Eurovize, která je k dispozici zdarma.

 

Vítěz národního kola se následně zúčastní jednoho ze semifinálových klání, která se budou konat v Tel Avivu 14. a 16. května a v nichž se rozhodne o finalistech celého ročníku. 

 

 

Zpěvák Tomáš Boček postoupil do národního kola díky aktuální písničce Dont Know Why, k němuž před Vánoci vydal videoklip, který režírovala animátorka, ilustrátorka a fotografka Eliška Podzimková známá ze spolupráce s Jamie Oliverem či Vogue Magazine. Natáčení probíhalo na střeše domu v Praze na Letné, kde se Tomáš občas schází se svými přáteli. „Dlouho jsme s Tomášem řešili scénář a jednoho dne mě napadlo, že si prostě uděláme naši oblíbenou pohodu na střeše, jen k tomu tentokrát vezmeme kameru," popisuje vývoj natáčení Eliška Podzimková.

redakce ve spolupráci s Tranzistor Label, foto Eliška Podzimková / 15.01.2019
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag