reklama
cz / EN / esp

Plánujete děti?

Zjistěte, co vás čeká a ptejte se odborníků i teplých rodičů na speciální přípravce.

reklama

V minulých letech spolek Prague Pride uspořádal rodičovskou přípravku pro stejnopohlavní páry, které plánovaly dítě a měly zájem o informace, jak to všechno správně zařídit. Po světě už dnes běhá pár dětí účastníků těchto prvních kurzů! A protože lesby a gayové chtějí a můžou mít děti, nyní na jaře Prague Pride otevírá další přípravku. Setkání párů i jednotlivců, kteří plánují rodinu, proběhnou v dubnu a květnu 2018. 

 

V rámci přípravky vystoupí řada odborníků a odbornic, ale hlavní slovo tentokrát budou mít teplí rodiče, kteří se podělí o své vlastní zkušenosti. Mluvit se bude o tom, jak může duhová rodina vypadat, kde a jak a s kým dítě počít, i o tom, jak přistupovat k výchově. Diskuse se zaměří na vlastní děti i náhradní rodinnou péči a to, jak se k tomu staví česká legislativa.

 

Setkání budou probíhat ve stále stejném kruhu a s respektem k soukromí všech účastníků i hostů. Přihláška proto platí pro celý cyklus, není možná účast pouze na vybraných setkáních. Přípravka je pro všechny účastníky a účastnice zdarma.

 

Jarní přípravka začíná 19. dubna 2018. Setkání budou probíhat vždy ve čtvrtek ve večerních hodinách (18,30-20,00) v kavárně Patra, Krymská 17, Praha 2. Kapacita je omezena, takže není radno váhat s registrací.

 

Kompletní program a přihlašovací formulář najdete na www.praguepride.cz/pripravka

Bohdana Rambousková, Prague Pride, foto Proudem / 23.03.2018
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag