reklama
cz / EN / esp

Připravte se na plesovou sezonu

Vypilujte taneční kroky, oprašte obleky a naleštěte lakovky. Plesání se blíží.

reklama

S příchodem podzimu se naše odpočinkové aktivity trochu mění. Už nejde jenom vysedávat u vody nebo se procházet v lese. Kino, divadlo, ale i taneční sály jsou nám bližší. Pokud se rádi hezky oblíkáte a máte rytmus v těle, vydejte se letos třeba na ples.

Plesovou sezonu v Praze zahájí Benefiční Tančírna StarDance. Třetí ročník charitativní akce České televize a Centra Paraple, která se v pražském Obecním domě uskuteční 23. listopadu od 20.00 hod., pomůže lidem s postižením míchy. Z dalších akcí jsme pro vás vybrali například prosincový (6. 12.) Reprezentační ples Vysoké školy ekonomické v Praze (VŠE), který se uskuteční v Lucerně nebo lednový (6. 1.) Ples VŠFS a Bankovní akademie na Žofíně.

foto: moderátoři QueerBallu 2017: Jan Cína a Petr Vančura

Vrcholem plesové sezony pro LGBT je jak v Praze, tak i v Brně tzv. QueerBall.

V Praze se 2. ročník QueerBallu pořádá 23. února v Tresor Clubu. Ten najdete na Vinohradské ulici 35. Bavit se můžete od 7 večer až do 4 ráno. Potom můžete pokračovat třeba do dalších klubů, které jsou vzdáleny pár kroků od Tresor Clubu. Návštěvníky bude po celý večer hudebně provázet kapela Eremy, která si zakládá na stoprocentně živém vystoupení. Repertoár kapely vás rozpohybuje rytmy téměř všech žánrů. Uslyšíte klasické hity i moderní špeky. Těšit se můžete na poctivý muzikantský výkon bez elektronických podkladů a umělých zvuků. Bližší informace pořadatelé zatím tají, ale jak tomu bylo i v minulých ročnících, plesy se těší velké oblibě a proto s nákupem vstupenek moc neváhejte, ta nejlepší místa jsou brzy pryč. Lístky si můžete pořídit od 300 Kč do 700 Kč zde http://www.queerball.cz/vstupenky

 

V Brně má QueerBall delší tradici. V pátek 9. března se tu koná již 6. ročník. Plesat můžete tradičně v Kulturním centru Babylon (Kounicova 20) opět mezi 7 a 4. Brňáci mají vstupenky o něco levnější, ceny se pohybují od 250 Kč do 650 Kč. V Brně vystoupí kapela Kolorez, opět se stoprocentně živým vystoupení. Organizátoři obou akcí přišli s tématem „Colours of Life“, takže se podle toho i oblečte! :)

redakce, foto Queer Ball / 05.11.2017
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag