reklama
cz / EN / esp

Fall 2012 znamená v USA “podzim”. V Česku “pád" do šedých barev

Je tu podzim, začíná se brzy stmívat a někteří začínají “upadat” do zimních odstínů i v oblékání. Není to škoda?

reklama

Češi sami sebe označují za šedé myšky v oblékání, sem tam béžová. Právem. Ano, podzim je obdobím tmavších, v lepším případně zemitých barev, kdo chce být ale šedou myškou? A kdo černou vdovou? Oblečte se do barev, poradíme vám, jaké frčí letos. 

Trend podzimu 2012 doplňuje klasické podzimní barvy o strakaté, přírodní, jemné vzory, geometrické vzorce a červenou v kombinaci s modrou ve všech odstínech. Čím výraznější, tím lepší. Chcete být přeci vidět. Zatímco tyrkysové pomalu odzvání, azurová a křiklavě modrá mají... ano: zelenou! I kanárkově zelenou nic nezkazíte, doplněk opět červený. V oblékání si vždy pamatujte lehkou poučku ve smyslu méně je někdy více. Přeženete-li to s outfitem, nebudete nakonec vidět vy, ale pouze více či méně drahé oblečení. Šaty mají podtrhnout osobnost, ne ji zakrýt do beztvarého pytle, který se nosí kdesi na druhé půlce světa. Možná. Nakonec pokud vypadáte jako Cristiano Ronaldo, choďte jen v riflích! 

Vlasy nechte narůst, učešte na patku nebo vytvarujte pořádnou vlnu. Boky můžete mít zastřižené na krátko, pozor na look à la přehazovačka. Ta asi nebude v módě nikdy. Vlnité polodlouhé vlasy učesané dozadu jsou rozhodně v kurzu. Pánské účesy se mění pomalu (naštěstí) a tak můžete prostě žít s letním a zimním střihem. Dvakrát do roka snad lehkou inovaci zvládnete.

A co se chystá na rok 2013? Tip redakce: rozhodně bude pokračovat trend modré a červené barvy. Příroda je na jaře plná barev sama o sobě, není potřeba ji překřičet za každou cenu. Tóny těchto dvou barev proto poněkud vyblednou a nebudou tak křiklavé.

Zdroj: fashiontv, esquire

luk / 03.10.2012
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag