reklama
cz / EN / esp

Nosíte jocksy? A víte, kdy byl tento typ oblečení vynalezen?

Tento zajímavý kousek spodního prádla má asi každý ve svém prádelníku. A nejen gayové.

reklama

Původně byly jocksy neboli jockstraps určeny pro messengery, kteří jezdili na kole v dlážděných ulicích Chicaga. Vynalezl je v roce 1874 C.F. Bennett, který pracoval ve společnosti se sportovním zbožím. Od cyklistů se jocksy rozšířily i mezi další sportovní odvětví, spolu s krytem penisu sloužili například i jako ochrana pro ragbisty.

foto: DMXgear.cz

V posledních letech se však rozšířily i do českých prádelníků. „Jocksy jsou v Česku čím dál oblíbenější. Kdekdo si myslí, že když je má nějaký muž na sobě, že je hned gay. Ale to není pravda. Nosí je normálně i heterosexuálně orientovaní muži,“ řekl majitel e-shopu DMXgear.cz Martin Malý. „Jocksy je možné používat i na cvičení. Je to pohodlné a funkční prádlo,“ dodal.

foto: DMXgear.cz

Pro focení si značka vybrala modela Lurku Ciubotaru, který žije v Česku. „Moje přítelkyně říká, že jsou jocksy hodně sexy. Tak proto je nosím,“ prozradil.

 

A co si myslíte o jocksech vy? Líbí se vám? Nosíte je rádi?

redakce, foto DMXgear.cz / 22.05.2017
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag