reklama
cz / EN / esp

Prague Rainbow Spring – gay turnaj, který je plnoletý!

Největší gay sportovní událost roku se blíží. Přijďte se podívat na více než pět set sportovců ze všech koutů světa!

reklama

Prague Rainbow Spring letos slaví 18. let. Za éru svého fungování se z něj stal event vyhledávaný sportovci z celého světa. Vezměte v potaz krásy Prahy, českých kluků, výborné organizace, mixu sportu, zábavy a adrenalinu, a máte událost, která hostí každoročně víc a víc účastníků.

 

Letošní 18. ročník je díky státnímu svátku ještě větší. Organizátoři Alcedo Praha a Aquamen připravili čtyřdenní program, který zahrnuje sportovní akce (volejbal, fotbal, plavání, běh, beachvolejbal, badminton), party, koncert a brunch. Jaké jsou jeho highlighty?

 

Duhové jaro startuje v pátek 28.4 v klubu Radost FX registrací účastníků a warm up party Boarding. V sobotu hostí sportovní hala Juliska 22 volejbalových týmů,  plavecký bazén Hostivař přes 100 plavců, SK Hamr Bráník 54 badmintonistů. Sobotní večer je zakončen OMG party s podtitulem Locker Room v klubu Mecca. 

 

 

V neděli následuje beachvoleybal v Beach clubu Ládví, závod v běhu na 5 a 10 km a odpolední piknik. 

 

Nedělní večer pokračuje společným koncertem gay pěveckého sboru Doodles a Gay Podium Paris. Zakončení turnaje proběhne Čarodejnickou party v klubu Termax. Sladkou tečkou na závěr bude pondělní brunch ve Fashion Clubu.

 

Pokud vás program zaujal, přijďte se podívat, jak kluci sportují nebo se baví. Stále se můžete zaregistrovat i do jednotlivých sportovních klání na této adrese www.praguerainbow.eu.

redakce, foto Alcedo Praha / 14.04.2017
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag