reklama
cz / EN / esp

Máte rádi značku GAP? Tak po její poslední kampani ji možná budete mít ještě radši... :)

Značka GAP si do své poslední reklamní kampaně vybrala roztomilého amerického herce společně s jeho skutečným přítelem!

reklama

Značka GAP, založená v roce 1969 v San Francisku, je známá svou gay friendly zaměstnaneckou politikou. A co víc! Do své poslední reklamní kampaně angažovala amerického herce Roryho O Malley společně s jeho přítelem Geroldem Schroedrem. Rory se proslavil rolí v muzikálu Dreamgirls, kde účinkovaly takové hvězdy jako Beyoncé nebo Jennifer Hudson.

foto: Rory O Malley

Do skupiny GAP, která provozuje přes 3.000 obchodů převážně ve Spojených státech, spadají další značky, například Banana Republic nebo Old Navy. Pokud si budete chtít něco v GAP koupit, nejbližší obchod najdete ve Varšavě, který se otevřel loni na podzim. Nejhustší síť prodejen z evropských zemí má však GAP ve Velké Británii.

 

foto: nové logo používala značka pouze týden, poté se vrátila k osvědčenému modrému čtverci

V současné době spadá GAP do skupiny španělské společnosti Inditex, která je největším prodejcem oblečení na světe. Má přes 5.000 obchodů a vlastní značky jako ZARA, Bershka, Oysho, Massimo Dutti a Pull and Bear.

redakce / 08.09.2012
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag