reklama
cz / EN / esp

Abercrombie & Fitch postupně uzavře 180 svých obchodů v USA!

Tato oblíbená značka mezi gayi chce snížit své ztráty a do konce roku 2015 uzavřít 180 prodejen, řekl to generální ředitel Abercrombie & Fitch Mike Jeffries.

reklama

Značka (od roku 1892) provozuje ve Spojených státech 1014 obchodů (nejenom A&F, ale i Hollister, Gilly Hicks a Abercrombie kids) , ale ne všechny jsou tak úspěšné jako její vlajková loď v New Yorku, kde zákazníky ke koupi oděvů vyzývají mladí kluci oblečení jen ve spodním prádle. Spousta storů se nachází v poloprázdných nákupních centrech, kde o klienta stěží zavadí.

foto: A&F v Londýně

My ale nemusíme zoufat. Společnost sice uzavře několik svých obchodů v USA, ale na oplátku hodlá rozšířit své aktivity v Evropě a v Asii. V Evropě značka už otevřela 8 velkých A&F prodejen a k tomu ještě 62 prodejen značky Hollister, která je určena pro teenagery. První mega store se otevřel v roce 2007 v Londýně, následoval Milán, Kodaň, Paříž, Madrid, Düsseldorf, Brusel a Hamburk. V letošním roce se ještě plánují otevřít obchody v Mnichově a Dublinu. Tohle ale budou asi jedny z posledních míst, protože ekonomická krize růst značky v Evropě přece jenom trochu zpomalí.

 

V Asii značka provozuje prodejny v Singapuru, Hong Kongu a třetí místo se plánuje otevřít do konce roku 2012. Mike Jeffreis vidí v Asii velký potenciál, protože značka je tam i přes nedostatek obchodů velmi známá.

Značka A&F je určena pro mladé lidi ve věku 18 – 22 let, ale u nás není výjimka vidět v tomto oblečení pro mladé i čtyřicátníky...

redakce / 02.09.2012
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
Camilla 25.08.2013
http://www.nadobivpohodli.cz
mee 30.09.2012
fešní kluci no :D :)
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag