reklama
cz / EN / esp

Soutěž: rádi vaříte či jíte? Nebo chcete udělat radost svým blízkým? Pojďte soutěžit!

O co se soutěží? Ve spolupráci se školou vaření Cocina Rivero Vám přinášíme další soutěž o hodnotné ceny. Více informací uvnitř článku.

reklama

Dnes začíná soutěž o voucher pro dvě osoby do školy vaření Cocina Rivero. Stačí zodpovědět dvě jednoduché otázky, poslat email a voucher v hodnotě 2.580 Kč může být váš! Pravidla soutěže naleznete pod článkem.

 

Otázky:

1)      Kdy se koná nejbližší kurz mexické kuchyně Ole Ole Guacamole?

2)      Kde se konají kurzy vaření?

 

O Cocina Rivero:

Škola vaření Cocina Rivero - učte se, tvořte a vychutnejte si autentické jídlo. Škola vaření Cocina Rivero je místo v centru Prahy, kde můžete hodit veškeré starosti za hlavu.

Pojmem autentické se myslí vaření s kuchařem přímo ze země odkud pokrmy pochází, popřípadě s kuchařem, která v dané zemi pobýval dostatečně dlouho dobu na to, aby se s místní kuchyní a kulturou dokázal sžít natolik, že mu zkrátka neuvěříte, že z dané země nepochází. To je autenticita školy vaření Cocina Rivero!


Cocina Rivero
nabízí kurzy etiopské, japonské (sushi), argentinské, turecké, italské, kolumbijské, španělské a spousty dalších kuchyní, takže si určitě vyberete! Více informací i odpovědi na soutěžní otázky najdete na webových stránkách Cocina Rivero.


Pokud se chcete pobavit spolu se svými kamarády trochu jinak než v Termixu, Cocina Rivero pro vás a vaše přátele uspořádá speciální gay kurz vaření, kde se budete moct odvázat podle chuti.

 

Pravidla soutěže:

-          termín soutěže 3.9.2012 – 16.9.2012

-          výhercem se stává ten účastník soutěže, který správně zodpoví obě otázky a jeho email přijde na naši adresu s pořadovým číslem 50.

-          platnost výherního voucheru je do 30.11.2012

-          všichni účastníci soutěže získávají slevu 10% pro nákup kurzů v Cocina Rivero platnou do 30.11.2012, do emailu stačí napsat: mám zájem o slevu

-          odpovědi zasílejte na email info@freshgaymag.cz , do předmětu napište Cocina Rivero

-          výherce o výhře vyrozumíme emailem

-          výherní voucher zasíláme poštou

-          výhru nelze vyplatit v penězích

03.09.2012
Související
reklama

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag