reklama
cz / EN / esp

Podívejte se na finalisty soutěže Muž roku 2016

Najdete mezi dvanácti kluky svého favorita? My máme jasno!

reklama

I letos proběhne soutěž o nejkrásnějšího Čecha Muž roku. Organizátor soutěže David Novotný představil v TGI Friday ´s na Andělu dvanáct finalistů, kteří se v srpnu v Náchodě utkají o tento titul. O vítězi se rozhodne 26. srpna v Beránku v Náchodě.

 

„S letošním výběrem finalistů jsem velmi spokojený. Myslím si, že to bude silný ročník. Finalisté mi připadají v dobré fyzické i psychické kondici. Těším se, co ukáží při finále," dodává pořadatel akce David Novotný. Celkem se do finále přihlásilo celkem 821 pánů z celé České republiky. Muži roku předvedou obleky od Bernhardt a spodní prádlo a plavky 69SLAM.

 

Role moderátorky představení letošních finalistů Muže roku se ujala Kateřina Kornová společně s Lenkou Špillarovou. „Mně se líbí holohlavý finalista," přiznala Katka Kornová, která má slabost pro holohlavé muže. Za to Hanku Křížkovou okouzlil učitel. „Mně se líbí kluci, kteří jsou chytří a inteligentní" dodala Hanka.

foto: herečka Hanka Křížková s finalisty

Na soustředění se těší i Daniela Šinkorová. „Já už se moc těším na volné disciplíny, na soustředění, které je vždy divoké, přiznám se, že se mi líbí ten dozorce z vězeňské služby, klidně bych se nechala zavřít," smála se Daniela Šinkorová.

foto: herečka Daniela Šinkorová mezi finalisty

Zavítali i vítězové Muže roku Antonín Beránek a Martin Gardavský, kteří jsou úspěšní modelové v zahraničí. „Hlavně je zapotřebí na sobě pracovat, umět jazyky a také být svůj," doporučili finalistům Martin Gardavský a Tonda Beránek. Dorazila i návrhářka Valentina Armandi a plastický chirurg Patrik Paulis.

foto: Martin Gardavský, Daniela Šinkorová, David Novotný, Zuzana Bubílková a Antonín Beránek se sešli na tiskovce

„Výtěžek pokaždé putuje na charitativní účely a i letos bude věnován Martinovi Zachovi, vítězi Muže roku 2009 na jeho rehabilitaci, Stacionáři Nona a Stacionáři Cesta v Náchodě", upřesňuje poslání akce David Novotný

 

Český vítěz Muže roku 2015 poletí opět prezentovat Českou republiku na soutěž Mister International. Další vítězové poletí na Mister Global, Mister Universe, Mister United Continents.

1. Miroslav Dubovický, student, 24 let, Litoměřice

 

 

2. Vojtěch Šafránek, student, 24 let, Praha

 

 

3. Jan Pultar, stavbyvedoucí, 23 let, Holohlavy

 

 

4. Tomáš Dvořák,  student, 23 let, Litomyšl  (náš favorit!)

 

 

5. Martin Kurka,  student, 24 let, Ladná

 

 

6. Pavel Kugler,  obchodní zástupce, 25 let, Ústí nad Labem

 

 

7. Josef Kůrka,  vězeňská služba, 24 let, Slaný

 

 

8. Jan Caha,  učitel, 28 let, Kouty u Třebíče

 

 

9. Jan Hřebačka,  vězeňská služba, 25 let, Moravská Nová Ves

 

 

10. Petr Pöschl,  fitness trenér, 22 let, Chomutov

 

 

11. Michal Lukáš,  obchodní zástupce, 26 let, Ústí nad Labem

 

 

12. Lukáš Lesák,  student, 21 let, Plzeň

 

Tak co? Vybrali jste si svého nej muže roku? My máme jasno. Naším favoritem je Tomáš Dvořák s číslem 4! Držíme mu palce :) 

O dalších akcích spojených se soutěží vás budeme i nadále informovat. A z finálového večera 26. srpna pro vás připravíme reportáž. Těšte se.

redakce ve spolupráci s Davidem Novotným, foto Muž roku / 01.06.2016
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag