reklama
cz / EN / esp

Pánská kabelka... No a?

Doby, kdy byly kabelky záležitostí čistě dámskou, jsou dávno za námi, doufám. Nikdo z nás už snad nenosí igelitky ani nezakrývá svou lásku ke kabelkám či potřebu někam uložit věci tím, že nosí brašnu na notebook.

reklama

Kabelek a bot není nikdy dost;-) Je dobře, že si toto heslo začíná osvojovat i pánská polovina lidstva, třeba budou mít jednou čisté boty i čeští muži. Kouzlo pánských tašek a kabelek, jednak jako věci potřebné k uložení čehokoliv nebo i jako záležitosti reprezentativní a módní, začínají poznávat i módní domy, které dosud vyráběly čistě dámské tašky. Názor, že kabely Louis Vuitton jsou na cestování, je jednak spíše postoj snoba a také to není tak úplně pravda. Tato značka představila novou kolekci zavazadel a tašek pro pány, zakoupit si můžete i pytle na pláž.


foto: Louis Vuitton

Ostudu si neuděláte ani s nějakou levnější verzí, navíc nebudete možná čelit podezření, že je vaše taška z tržnice. Pár kusů pánských tašek má dnes, jako součást kolekce, prakticky každá značka. Pokud máte doma nějakou reklamní tašku, kterou jste obdrželi kdekoliv zdarma, raději jí zahoďte. V naší galerii se koukněte, jaké kusy frčí letos;-)

redakce / 15.08.2012
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag