reklama
cz / EN / esp

Městské kolo je nový hit. Třeba to od Ferrari!


Zatímco u nás je cyklistika stále otázkou nejdražšího horského kola a přebarevného outfitu, kdy někteří připomínají poctivě nacpané tlačenky, na západě od českých hranic už dávno zuří horečka městských kol.

více zde
26.06.2012

Potvrzeno! Operátoři se již připravují na nový iPhone 5 a objednávají NanoSim karty.

Čtvrtý říjen bude pro Apple velký den. Společnost představí nový iPhone 5. Žádné bližší informace o produktu zatím nejsou známé, nám se však podařilo zjistit, že do nového iPhonu bude třeba nová NanoSim karta.

více zde
25.06.2012

Podívejte se na letní kolekci od Jozefa Slobody!

Jozef už má za sebou několik úspěšných sezon a my máme pro vás pár kousků z jeho poslední kolekce jaro/léto 2012. Jak se vám líbí?

více zde
24.06.2012

Za nejdražší parfém světa zaplatíte 17 milionů, je od Donny Karan

Zatím nejdražší parfém světa uvedl na trh módní dům Donna Karan New York. Flakon přijde zájemce v přepočtu na 16,8 milionu korun. Návrhářka tvrdí, že se jedná o tak unikátní vůni, že si zaslouží flakon ze čtrnáctikarátového žlutého a bílého zlata.

více zde
18.06.2012

Ochrana pleti před sluncem a stárnutím? Rajčata!

Kromě kosmetiky je důležitá při ochraně pleti také správná výživa. Buňky pleti před poškozením UV zářením i stárnutím prý nejlépe ochrání rajčata. Měli by se konzumovat denně a nejlépe tepelně upravená.

více zde
06.06.2012

Většina lidí pozná gaye rychleji než je mrknutí oka

Gaydar je schopnost poznat homosexuální orientaci člověka. Rozpoznat ji podle tváře dokážou lidé velmi rychle. Podle nové americké studie k tomu většině lidí stačí jen třetina rychlosti mrknutí oka.

více zde
05.06.2012
reklama

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag