reklama
cz / EN / esp

Připravte se na léto. Seriál o posilování již brzy

Michael Achberger si pro vás připravuje novinku pro letošní rok. Podívejte se na ukázku z příprav.

reklama

Léto se zdá být hodně daleko. Ale začít cvičit a nahánět svaly v květnu už bude pozdě. Proto jsme si pro vás ve spolupráci s trenérem Michaelem Achbergerem připravili nový seriál o posilování. A nejen abyste měli hezká těla, ale abyste správně cvičili.

foto: trenér Michael Achberger

A na co se můžete těšit? V deseti dílech vám postupně představíme základní cviky, které by měly tvořit jádro vašeho tréninku. Spoustu z nich můžete cvičit i mimo fitness, takže se vám naše příručka může hodit pro cvičení doma nebo na cestách. Zaměříme se na správné provedení cviku, bez něhož vám například budou zabírat jiné partie těla, než chcete, případně si můžete i ublížit.

 

Posilování patří k oblíbeným tématům v našem magazínu. Věřím tedy, že vám tímto seriálem uděláme radost. Michael již začal seriál pro vás připravovat. Vy se zatím podívejte na malou ukázku z příprav.

 

A pokud se chcete začíst do článků o posilování, které jsme s Michaelem již uveřejnili, klikněte na tento odkaz: http://www.freshgaymag.cz/cz/search/?s=achberger 

 

foto: trenér Michael Achberger

redakce / 06.01.2016
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag