reklama
cz / EN / esp

Česká společnost AIDS pomoc letos oslaví 25 let od svého založení

Oslav se zúčastní i hlavní hygienik, který požaduje povinné testy na HIV.

reklama

Dne 3. září 2015 od 15 hodin se v Domě světla (DS) uskuteční oslava 25. výročí založení České společnosti AIDS pomoc (ČSAP). Organizace při této příležitosti představí celou škálu svých služeb, např. ambulantní část Domu světla, novou sanitku pro mobilní testování, programy prevence a další.

 

Svou účast na akci potvrdili, mimo jiné, MUDr. Vladimír Valenta, hlavní hygienik ČR, Mgr. Anna Šabatová, veřejná ochránkyně práv, Ing. Zuzana Baudyšová, prezidentka Nadace Naše dítě, MUDr. Veronika Šikolová, národní manažerka programu boje proti AIDS, Mgr. Václav Krása, předseda Národní rady osob se zdravotním postižením.

 

Česká společnost AIDS pomoc, z.s. je nestátní nezisková organizace zabývající se prevencí v oblasti HIV a AIDS. Provozuje Dům světla, ve kterém poskytuje azylové ubytování pro HIV pozitivní osoby, testování na HIV – ročně provede nejvíce testů na HIV na vlastní žádost v České republice, bezplatnou poradnu v oblasti HIV a AIDS prostřednictvím internetového portálu www.aids-pomoc.cz a bezplatné, nonstop telefonní lince 800800980.

redakce ve spolupráci s Českou společností AIDS pomoc, o.s. / 02.09.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
Fantomas 06.09.2015
mam ayts ale uš vým že mušu myt nechranjeny seks protoše uš to mam
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag