reklama
cz / EN / esp

V jednatřiceti, a přesto poprvé...

Přečtěte si, jak prožil svoji první masáž finalista soutěže Gay roku Jirka Korytář.

reklama

"Nejedná se o titulek teenagerovské komedie, jak by se mohlo zdát, ale spíše o parafrázi přesně vystihující můj dosavadní vztah k masážím. Zkrátka a dobře, nikdy jsem na profesionální masáži nebyl! Tedy, nepočítám-li masáž nohou po běžeckém horském závodě, bez které bych nebyl schopen po vlastních odejít.


Proč jsem nikdy na masáži nebyl? Nikdy jsem k tomu neměl vztah, maximálně jsem si nechal od svého partnera rozmasírovat zatuhlé svaly po fitku.

foto: Jirka Korytář soutěží o titul Gay roku 2015

Tu pravou, nefalšovanou masáž jsem poprvé zažil až nyní, a to díky Zdeňkovi Bartákovi a jeho Relax Body Studiu. První věc, která vás ve Zdeňkově studiu musí zaujmout, je úžasná atmosféra, která vás dokonale připraví na relaxační zážitek; žádným nepatřičným elementem nerušený prostor v centru Brna, relaxační hudba, svíčky.


Jelikož pracuji ve vzdělávání, mé pozornosti také neunikly desítky certifikátů z absolvovaných školení – což mě potěšilo a zároveň mi dalo důkaz o tom, že Zdeněk je pravý profesionál. Protože jak se říká, a to nejen v kadeřnické branži, člověk se neustále musí vzdělávat, a tím posouvat svou profesionální úroveň.

foto: Zdeněk Barták z Relax Body studia při práci

K samotné masáži – byl to zážitek veskrze pozitivní, po masáži jsem se cítil zregenerovaný po náročném dni – znáte to, z práce odcházíte zpráskaní jako psi, a už se vám nic nechce. Potom, když si jdete třeba zaběhat nebo zacvičit, má to účinek přesně opačný, vyplaví se endorfiny a jste odpočatí. Takto jsem se cítil po Zdeňkově masáži. Tělo maximálně uvolníte a „odevzdáte“ Zdeňkovým rukám, mysl se zklidní, nemyslíte na nic, možná u toho usnete, jako já :)

foto: prostředí studia Relax Body v Brně

Z celkové masáže zad, hýždí a nohou jsem byl nadšený, hlava čistá, tělo zregenerované, ústně jsem Zdeňkovi poděkoval, mé tělo jako by děkovalo non verbálně. Ale pozor, po masáži se jen tak nedá fungovat dál, přišel jsem domů a pokračoval v relaxaci (chcete-li, usnul jsem jak špalek), protože tělo si vyloženě říká o pokračování toho, co se začalo. Masáží se aktivuje váš lymfatický systém, urychlí se metabolismus, a proto určitě nepočítejte s žádnou fyzickou aktivitou bezprostředně po masáži.


Touto cestou ještě jednou Zdeňkovi děkuji za skvělý zážitek, a za to, že jsem díky němu i v jednatřiceti objevil něco nového. Na masáže se k němu budu rád vracet."

Jirka Korytář pro Fresh Gay Magazine / 10.06.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag