reklama
cz / EN / esp

Kdo je lepší milenec? Chlap s bříškem nebo sixpackem?

Turci zkoumali vztah mezi BM indexem a sexuálním výkonem. Výsledky jsou překvapivé.

reklama

Vědci z turecké univerzity v Kayseri zkoumali v období ledna 2008 a prosince 2009 dvě stovky mužů ve věku 21– 51 let, kteří mají předčasnou ejakulaci. Odborníci zjišťovali, jaký vliv má jejich fyzický stav na tento problém.

 

Výsledky ukázaly, že muži, kteří mají nadváhu a bříško, mají průměrně o 5 minut delší sex než muži bez nadváhy. Hubenější muži měli průměrnou délku styku pouze 2 minuty a více trpěli předčasnou ejakulací. Naopak ti s vyšším BM indexem průměrně souložili 7,3 minuty.

 

Tato studie prokázala, že za délkou sexuálního styku je i tělesný tuk. Jeho množství ovlivňuje výskyt estradiolu, jednoho z ženských hormonů, který oddaluje orgasmus. Tímto rozhodně nepropagujeme obezitu, která má mnohem více škodlivých dopadů na lidský organismus než těch zdravých.

 

Podrobnosti najdete zde.

redakce / 14.10.2014
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
Hmm 19.01.2015
2 minuty? 7 minut? Mám sixpack a sedmiminutovej sex by mě leda tak leda na***l. Z toho neplyne nic o sixpacku, ale o Turcích ;-)
Péťa 21.10.2014
Na druhou stranu, ti se sixpackem nepotřebují ani protějšek a vystačí si s milováním vlastního těla.
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag