reklama
cz / EN / esp

Masáž zabírá proti stresu i vráskám

Masáž je jednou ze způsobů péče o své zdraví i o vzhled. Zdeněk Barták z masážního studia Relaxbody.cz nám prozradil několik tipů.

reklama

Bojujte proti vráskám

Pravidelná masáž výrazně zlepšuje stav pleti. Pokožka se masírováním prokrví, zlepší se její vyživení a posílí se ochranný film, který chrání pleť před vysoušením a povětrnostním vlivům.

 Zbavte se škodlivého stresu

Během masáže klesá v krvi hladina stresových hormonů, které škodí našemu zdraví. Kvalitní masáž je ideální relaxací po náročné a stresující práci.foto: masáž působí na svaly, nervy i lymfatický systém a měl by ji provádět certifikovaný masér

Zbavte tělo škodlivých látek

Smog, nezdravé životní prostředí a chemické látky tělo zatěžují. Odborně provedená masáž urychluje tok lymfy v těle. Relaxbody.cz doporučuje: Následující dny po masáži pijte dostatek vody, nejlépe neperlivé. Urychlíte odplavení škodlivých látek z těla.

 

Zlepšete své sportovní výkony

Masáž zvyšuje prokrvení kloubů a jejich funkci. Zvyšuje pružnost svalů a jejich výkonnost. Zkracuje regeneraci svalů namožených během sportu, příznivě působí i u lidí se sedavým zaměstnáním, kteří nesportují.

 foto: příjemné a profesionální prostředí by mělo být samozřejmostí

Zbavte se podkožního tuku

Během masáže se narušuje podkožní tuk a zrychluje podkožní metabolismus. Relaxbody.cz upozorňuje: Podkožní tuk ubývá pouze silnou masáží. Lehkou masáží ho naopak přibývá. Silnou masáž by měl provádět ale pouze kvalifikovaný masér se znalostí anatomie.

 

Předejděte infarktu

Masáž snižuje nejen hladinu škodlivých stresových hormonů, ale podporuje udržování správné hladiny krevního tlaku. Profesionálně provedená masáž se tak podílí na prevenci onemocnění srdce a cév.

 foto: spojte příjemné s příjmeným

Odpočiňte si

Před masáží si vypněte mobilní telefon a hoďte starosti za hlavu. Užijte si odpočinek a regeneraci, kterou vám masáž přináší. Na zbytek dne nebo večera si naplánujte příjemný film, hezkou knihu nebo romantickou večeři a udělejte si pohodový zbytek dne.

 

Masážní studio Relaxbody provádí masáže v centru Prahy a Brna. Certifikovaný masér vám pomůže vybrat z široké nabídky, která zahrnuje masáž sportovní, lymfatickou, thajskou masáž nohou, oblíbenou čokoládovou a řadu dalších. Samozřejmostí je čistý ručník, do kterého se klient v šatně převlékne a příjemné profesionální prostředí. Kompletní nabídku masáží a fotogalerii najdete na www.relaxbody.cz

foto: šikovné ruce maséra Zdenka Bartáka

redakce ve spolupráci s Relaxbody.cz / 21.07.2014
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
Vašek 07.08.2014
Vše proběhlo na úrovni a já odcházel spokojený takže co dodat více... :)
Paja 25.07.2014
Velice příjemný masér komunikace jedna básen o masáži ani nemluvím : )....Opravdu spokojenost po všech stránkách mohu doporučit.
Honza 24.07.2014
Chodím na masáže pravidelne. Dnes jsem byl u Zdeňka poprvé a jsem maximálně spokojen. Hezké prostředí, skvělá masáž. Škoda, že 2 hodiny u masáže netrvají déle ;)
Leoš 23.07.2014
Rád bych též pochválil Zdenka jako maséra chodím k němu pravidelně v Praze, a vždy odcházím maximálně spokojený co se týče mého těla i duše úžasný relax opravdu!
Petr 22.07.2014
Přidávám se k pochvalám.
Zdeněk je úžasný masér, který poradí, kvalitně namasíruje a ještě si i najde chvilku na příjemné povídání po masáži se šálkem čaje.
Děkuji
Jiří 22.07.2014
Chodím ke Zdeňkovi tady v Brně a je fakt dobrý - posuzuji to nejen z pohledu zákazníka ale člověka, který je také masérem. Mohu jen doporučit;-)
Dan 22.07.2014
Absolvoval som relax masaz v brne v relaxbody a musim priznat ze bola opravdu na profesionalnej urovni.ciste vonave prostredie.Profesionalny pristup.mozem len doporucit!!! chodim tam na masaze jednou mesacne a stoji to za to.v tejto hrr dobe je ta hodinka na masazi ako balzam.
dod 22.07.2014
zdenka můžu doporučit!
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag