reklama
cz / EN / esp

Cvičíte? Zkuste novinku ve světě fitness!

Nic není zadarmo, ale s Bodytecem vám to půjde snáz a rychleji!

reklama

Asi každý z nás chce vypadat dobře. Ale známe to… nemám čas, až zítra, a když jsem ve fitku, tak si zaběhám, musím přece rýsovat! Jenže teď už nám tyto notoricky známé výmluvy nepomůžou. Cesta k vyrýsovanému těla nebyla nikdy snazší a kratší. Čím to, že 20 minut 2 x týdně mi bude stačit k pevnějšímu tělu?

 

Zveme vás na návštěvu do studia Bodytec v pražském Karlíně, kde si tuto novinku můžete vyzkoušet. Bodytec využívá ke cvičení v současnosti nejefektivnější novinku na poli fitness a tou je EMS neboli elektrická stimulace svalů. Pro koho je EMS vhodné? Dá se říct, že pro všechny. Ti z nás, co nemají čas nebo silnou vůli trávit několik hodin týdně, jsou ideálními klienty. Druhou skupinu tvoří profi sportovci jako Usain Bolt nebo Vitalij Kličko, kteří EMS používají jako doplnění k tréninku. Díky EMS si totiž procvičí hluboké stabilizační svaly, které se posilují velmi obtížně.
 

foto: Bodytec.cz
 

V čem tedy spočívá síla Bodytecu?

V neuvěřitelném poměru cena / výkon. Celé cvičení trvá pouhých 20 minut pod dohledem trenéra. Během nich je slabými elektrickými impulsy naráz aktivováno 90% tělesného svalstva včetně již zmíněných hlubokých svalů tělesného jádra, které mají hlavní vliv na správné držení těla. Kontrakce svalu vyvolaná elektrickým impulsem je silnější než vědomá a proto je cvičení tak efektivní a výsledky jsou cítit i vidět již po několika trénincích. 

A že je cvičení efektivní, ucítíte po první návštěvě. Ze začátku to bolí, zejména netrénované jedince, ale je to ta příjemná bolest, o které si říkáte, jen ať to bolí, hlavně že to roste. To, že si nemůžete kýchnout anebo sednout bez syknutí, je docela příjemná daň.

foto: Bodytec.cz
 

Pod dohledem trenéra
 

Zjednodušeně řečeno, Bodytec EMS tréninkem dojde k aktivaci svalů, které ke svému růstu potřebují energii a její nejbližší zásoby se často nacházejí všude kolem ve formě podkožního tuku. Cvičením nastartovaný metabolismus už zajistí, aby byla energie z tukových buněk doručena k „hladovému svalu“. Aktivní sval je totiž jediným orgánem, který dokáže uložený podkožní tuk spálit. Podkožní tuk – ta zatracená měkká hmota mezi kůží a svalem, která má často vliv na to s jak velkým sebevědomím odkládáme v létě svršky, mizí a umožňuje rostoucímu svalu vyklenout kůži do požadovaných křivek.

 

Při tréninku EMS se svaly aktivují vlivem přesně cílených elektrických mikroimpulsů. V karlínském studiu Bodytec dostanete speciální vestu osazenou velkoplošnými elektrodami a přídavnými pásky na hýždě, nohy a ruce. Sílu impulsů vám nastaví trenér pro každou z 9 svalových skupin. Trenér s vámi cvičí celou dobu a pomáhá tak zesílit účinek tréninku. Sestavu cviků modifikuje dle individuálních dispozic a pokročilosti klienta, takže se nemusí bát dorazit ani jedinci pohybem nedotčení.A navíc si užijete soukromí,v Bodytecu se cvičí maximálně po dvou. (viz foto dole)

 

 foto: Bodytec.cz
 

Cvičte All Inclusive

Bodytec nabízí ještě jeden nezanedbatelný bonus. Trénink zde je skutečně ALL INCLUSIVE, což v praxi znamená to, že vše potřebné ke cvičení dostanete na místě. Od funkčního prádla a ručníku, přes iontový nápoj před cvičením a proteiňák po cvičení, až po antiperspirant ve spreji, fén a gel na vlasy v šatnách. Takže není třeba nic plánovat a myslet na to, jestli jste zabalili do tašky na cvičení vše. Na Bodytec se objednáte, přijdete, odcvičíte a za 30 minut odcházíte a nikdo kolem nepozná, jestli jdete z oběda nebo z pošty. Tady platí, že rychlá doba žádá rychlá řešení.

Pokud vás tento nový trend zaujal, podívejte se na webové stránky Bodytecu a zjistěte, proč máme v názvu FUTURE OF FITNESS.

redakce / 02.04.2014
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag