reklama
cz / EN / esp

Připravte své tělo na léto! Nový seriál o posilování již brzy na FGM

Chcete změnit postavu? Připravujeme pro vás nový seriál o netradičních způsobech posilování!

reklama

Kdo z nás se někdy podíval do zrcadla a řekl si, že se sebou musí něco udělat? Kdo z nás si neposteskl při pohledu na modely v reklamě na Armani? Kdo z nás by si nepřál mít tělo Jamese Bonda? Snad asi každý chce vypadat prostě božsky a chce dávat ostatním své tělo na odiv. Jistě, zní to trochu povrchně, ale jsme gayové, a kdo jiný má vypadat božsky než my?
 

 
foto: trenér Tomáš Frýda si vás vezme do parády
 

Máme čas, máme prostředky, posilovny rostou jako houby po dešti, tak kde je tedy zakopaný pes? Jedna věc je kultura. Ano, například v Austrálii najdete na pláži daleko více vypracovaných těl než v Čechách u jezera Lhota. Důvodem je to, že Australané tráví na slunci, na pláži, tedy obnaženi, nepoměrně více času. Častěji se svlékají do plavek, a tudíž se více starají o to, co odkryjí, když odhodí triko. Ale také nejsou tak konzervativní a plaší jako my.

 

Co to znamená? Mnozí z nás, co se dostanou do posilovny, nemají takové výsledky, jaké by si přáli. Povětšinou za to může stereotyp v tréninku a nedostatečná zásoba cviků. A tak cvičíme stále a dokola to samé, a když to holt nejde, svedeme to na jídlo nebo geny.

 

Nechcete přece dopadnout jako tito návštěvníci fitness center.

 

Pánové, je zapotřebí nakopat stereotyp a začít makat! Do léta času dost, tak začněte hned, v květnu už to nestihnete!

 

Fresh  Gay Magazine vám proto ve spolupráci s trenérem fitness Holmes Place Premium Karlín Tomášem Frýdou přináší seriál článků, které vám ukáží cestu k vysněné postavě. Sledujte FGM a brzy se dozvíte víc.

foto: Tomáš Frýda v Holmes Place Karlín

redakce ve spolupráci s Tomášem Frýdou / 16.10.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag