reklama
cz / EN / esp

V Bratislavě se bude konat turnaj pro LGBT volejbalisty

Druhý ročník Lotos cupu 2013 začne 11. října a přivítá 20 týmů z celé Evropy

reklama

Slovenský tým Lotosové kvety, který se pravidelně zúčastňuje českých LGBT volejbalových aktivit, se loni zapsal na mapu volejbalových turnajů. A druhý ročník na sebe nenechal čekat. Letos se tedy opět můžete podívat do Bratislavy a podpořit 20 týmů převážně ze střední Evropy.


Nebudou chybět samozřejmě zástupci českého volejbalového týmu z klubu ALCEDO, který si z loňského turnaje odvážel dvě zlaté medaile z obou vypsaných kategorií (B - Wasabi a C – Violet).

 

Součástí programu je nejen volejbalový den, ale i závěrečná party v High Street clubu, kde budou předány medaile vítězům. Příjemné zakončení celého turnaje proběhne v jedné z bratislavských restaurací v rámci brunche. A pro ty, kteří Bratislavu neznají nebo si ji rádi projdou, je připravena i prohlídka města.

 foto: tým Alcedo Violet si z Lotos cupu 2012 přivezl zlatou medaili v kategorii C

Pokud rád hraješ volejbal, chceš pravidelně trénovat a třeba se i zúčastnit takového mezinárodního turnaje pod záštitou klubu ALCEDO, napiš nám na email info@freshgaymag.cz s krátkým popisem svých zkušeností.

 

Upoutávka na Homomat party v High street clubu, která oficiálně ukončí Lotos cup.

redakce / 01.10.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag