reklama
cz / EN / esp

Tomáš Frýda: Je čas jít dál

Zeptali jsme se organizátora soutěže Mr. Gay Europe na jeho plány a další ročník soutěže Mr. Gay Czech Republic

reklama

Ahoj Tome, vidíme se 6 týdnů po skončení soutěže Mr Gay Europe. Jaké máš nyní pocity?

- Ty pocity si stále třídím. Nejdřív to byl smutek, že je vše za námi, pak úleva, poté naštvání na všechny, kteří umí jen pomlouvat a nakonec naděje, že se nám podaří jednou vytvořit důstojnou atmosféru okolo této soutěže.

 

Soutěž se tedy podařila?

- Měli jsme silné momenty, jako přehlídku ve Vrtbovské zahradě (více o akci zde) či večer na OMG v Mecce. A pak jsme měli momenty slabší. Například návštěvnost. Proti nám hrálo jak načasování, tak extrémní teploty. Věci, které jsme nemohli úplně ovlivnit. Pro nás všechny to je ponaučení. Chybami se člověk učí, ne?

foto: Tomáš s vítězem Mr Gay Europe 2013
 

To určitě. Mluvil jsi o negativních reakcích? Co se stalo?

- Objevilo se pár lidí, kteří nám neustále házeli klacky pod nohy. Jeden internetový gay magazín se přímo vyžíval v tom brzdit nás, pomlouvat a dokonce vyhrožovat. Dále je tu pan Kajzer, pořadatel předešlých ročníků, který stále nepřenesl přes srdce to, že mu byla odebrána licence. Tolik lživých komentářů jsem dlouho nezažil. Naposledy mi poslal mou fotografii, na které jsem v plavkách a ty plavky začernil, takže to působí, že jsem se nechal fotit nahý.

Dál mě velmi zklamal přítel českého zástupce Marka Zlého, který nás po Markově neúspěchu obvinil ze zaujatosti, že porota nebyla férová a že je dokonce zpolitizovaná.

 

To zní jako úplné drama. Nezanechalo to v tobě negativní dojem?

- Částečně ano a proto jsem se rozhodl nadále se neangažovat v této oblasti. Vedení soutěže Mr Gay Czech Republic se ujímá Tony Čejka, který během Mr Gay Europe předvedl neskutečnou práci. Za to mu patří obrovský dík.

A já svým "odstupem" umožním, aby soutěž mohla volně dýchat, protože jsem byl trnem v oku pár lidem.

 

To je tedy změna! Co budeš dělat?

- Já jsem v první řadě osobní trenér a tomuto povolání se teď chci věnovat na 100%. Ve fitness je pořád co dělat:-) mrkněte na můj facebook.com/TomasTheTrainer

 

Znamená to tedy, že bychom na našem webu mohli s tebou udělat sérii článků o fitness?

- To je výzva! :-)

 

Takže domluva?

- Já jsem pro!

 

Díky moc Tome za rozhovor a budeme se těšit na spolupráci. Články na téma fitness najdete v této rubrice Zdraví & Krása.

foto: Tomáš jako trenér v Holmes Place Karlín

Tomáše nyní najdete ve fitcentru Holmes Place Premium v pražském Karlíně

redakce / 19.09.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag