reklama
cz / EN / esp

Za každý LIKE pomůžeme!

S laskavým svolením pana Miroslava Hlavatého, ředitele Domu světla, zahájil náš magazín spolupráci s Českou společností AIDS pomoc (ČSAP). I vy se můžete zapojit! Přečtěte si náš článek a vyberte si způsob.

reklama

Charita by měla být samozřejmou součástí života ve vyspělém světě. Rozhodli jsme se navázat spolupráci s Domem světla a krůček po krůčku začít pomáhat lidem, kteří pomoc potřebují. Pomáhat organizaci, která má s pomocí opravdovou a letitou zkušenost. Možná vás také přesvědčíme k pomoci, možná už na něčem pracujete, možná se dozvíte užitečné informace. 

Za každý LIKE, resp. za každého nového fanouška na Facebooku, pošleme na účet společnosti ČSAP 5 Kč. Odeslanou částku pak budeme pravidelně  (jednou měsíčně) zveřejňovat na našich stránkách společně s výpisem z našeho účtu. Do začátku jsme se rozhodli naši pomoc zdvojnásobit a náš první příspěvek ke dni 25. 2. bude rovný počtu našich fanoušků x 10 Kč. 

Na našich stránkách dále plánujeme dražbu o hodnotné předměty, výtěžek rovněž hodláme odeslat na účet společnosti. Rádi bychom vám přinášeli užitečné informace a rady v prevenci, které naleznete také na stránkách společnosti aids-pomoc.cz

ČSAP vznikla koncem roku 1989 s cílem prakticky přispět a pomáhat HIV pozitivním občanům při řešení různých problémů, které mohou nastat v důsledku nemoci. V současné době je činnost ČSAP rozšířena i mimo hranice České republiky. V rámci prevence nabízí společnost zdarma anonymní testování na HIV. Pondělí 16-19 hod, středa 09-12 hod. Společnost také provozuje nonstop anonymní linku pomoci na čísle 800 800 980 z území ČR nebo +420 224 81 07 02 odkudkoliv (cena dle tarifu volajícího). Další cennou činností ČSAP je provoz Ubytovny Domu světla v pražském Karlíně. Tu mohou využít HIV pozitivní a AIDS nemocní, jejich partneři a rodinní příslušníci k ubytování.  

Pokud chcete sami pomoci a přispět stačí zaslat SMS ve tvaru DMS AIDSPOMOC na číslo 87 777, kdy cena jedné DMS je 30 Kč, Česká společnost AIDS pomoc, o.s. obdrží 27 Kč. Pomoci můžete též přímo zaslanou částkou na účet pro veřejnou sbírku 51-0664650217/0100 KB. 

Dům světla – testy na HIV, pomoc HIV pozitivním, prevence, informace o HIV a AIDS

Zdroj: www.aids-pomoc.cz 

lukas primus / 17.03.2013
reklama

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag