reklama
cz / EN / esp

Chemsex?

Drogy jako spouštěč nezávazného sexu.

reklama

Fenomén chemsexu, sexu spojeného s užíváním drog, se naplno rozjel se vznikem aplikací pro seznamování. Grindr a jiné jeho obdoby umožňují jednoduše si najít partnera či partnery na sex. A spousta takových akcí je doplněna i drogami, které umocňují sexuální prožitky. Nebezpečí ztráty zdraví, přátel i zaměstnání popsal dokument z prostředí britské metropole:


V České republice tuto problematiku řeší i spolek Sester věčné radosti, který přišel s myšlenkou bezpečnějšího chemsexu. Protože když už ho děláte, dělejte ho opravdu bezpečněji.

Sestry věčné radosti spouštějí československý průzkum, který se bude tímto u nás rozšířeným fenoménem zabývat. Na přípravě dotazníku spolupracovaly se socioložkou Mgr. Michaelou Trtíkovou Vojtkovou. Cílem dotazníku je zjistit mimo jiné potřeby osob, které chemsex provozují. 

Máte-li chvíli, vyplňte dotazník, v prosinci se dozvíte jeho výsledky. Ty Sestrám pomůžou upravit jejich projekt SAFERChems podle potřeb uživatelů a uživatelek chemsexu.

Dotazník je anonymní a tzv. „klikací.“

Dotazník můžete vyplnit na této adrese: http://saferchems.cz/pruzkum-2019/ a nebo pro lepší zobrazení přímo v Google formuláři ZDE. 

Pokud se o tomto jevu chcete dozvědět víc, navšivte tyto stránky http://saferchems.cz/definice/

redakce ve spolupráci se spolkem Sester věčné radosti / 12.11.2019
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag