reklama
cz / EN / esp

Muž v Británii obviněn ze záměrného šíření viru HIV

Co se v případu kadeřníka z Birminghamu stalo? Kolik mužů nakazil? A jste dostatečně chráněni?

reklama

Daryl Rowe, kadeřník z Edinburghu, má být soudně obviněn z infikování virem HIV několika milenců po údajné "manipulaci s kondomy" během sexu. Původně byl obviněn z infekce dvou partnerů v oblasti Brightonu v období od října 2015 do ledna 2017. Po sdělení obvinění těmito dvěma muži se objevilo více mužů, kteří obvinili Rowe z úmyslného infikovaní virem HIV. Celkem se jich přihlásilo zatím deset!

 

Rowe (26), který je HIV pozitivní, veškerá obvinění proti těžkému ublížení na zdraví a pokusu o těžké ublížení na zdraví popírá. Pokud mu soud prokáže vinu, může mu být za tento čin udělen doživotní trest odnětí svobody.

 

Policie nyní vyzvala další muže, kteří měli s Roweem styk, aby se podrobili testu na HIV. Kadeřník je v současnosti ve Skotsku zadržen ve vazbě, ale v říjnu bude přemístěn do Lewesu, kde stane před soudem.

 

Tento případ opět poukazuje na to, že i během sexu s kondomem musí být člověk opatrný a stále mít vše pod kontrolou. V okamžiku, kdy se kondom smekne, praskne nebo ho ten druhý záměrně stáhne, na to patřičně reagovat.

redakce, foto facebook / 22.09.2017
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag