reklama
cz / EN / esp

Mamil. Najdete ho všude

Lycra sem, lycra tam. Mamilové jsou kolem nás… Co s nimi?

reklama

Mamil – nový trend ve světě sportu. Je to ale trend, který chcete následovat? Pojďme se na tyto „sexy“ chlapíky podívat zblízka.

 

Zaprvé si řekněme, co vlastně označení „mamil“ představuje. Mamil vznikl složením 5 slov – Middle Aged Men In Lycra neboli muži ve středních letech v lykře.  Jak již nadpis našeho článku říká, mamily potkáme všude. Na kole, na bruslařské dráze, cvičíte s nimi ve fitku nebo při běhání v lese. Některé exempláře se však nacházejí i na procházce po městě, a to jsou ty horší případy.

foto: bývalý moderátor Top Gearu Chris Evans ve sportovním na procházce

Vadí vám? Pohled na starší muže v upnutých oblečcích není v mnoha případech příliš hezký. Každopádně u cyklistů se jejich výběr oblečení zúžil na elastické materiály, ve fitku si spousta chlapů ale může na sebe vzít podstatně pohodlnější oblečení. Naopak u některých pěkných chlapů se sportovními těly byste si přáli, aby ze své postavy ukázali víc. Je to otázka vkusu. Jak vašeho, tak dotyčných mamilů.

foto: mamily najdete nejčastěji mezi cyklisty

Pokud mezi mamily patříte, zeptejte se někoho ze svého okolí, ať vám zkusí objektivně říct, jestli mu vaše sportovní oblečení přijde adekvátní vaší postavě. Své mámy se ale raději neptejte. Zkuste svého trenéra nebo kamaráda, se kterým třeba běháte. A pokud nosíte lycru jen v soukromí, tak je vše v pořádku, tam platí, že pokud nikomu neubližujete, tak si můžete dělat, co chcete.

foto: některým mamilům to však sluší

O cyklomamilech se točí i dokument. Více info najdete na jejich FCB stránce.

redakce, foto facebook, youtube / 21.07.2017
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag