reklama
cz / EN / esp

Zmrzlina i pro vegany!

Chcete zmrzlinu mlsat zdravě? Máme pro vás tip. A jako bonus ji dostanete od sexy zmrzlináře.

reklama

Alergií na laktózu prý trpí 25% populace v severní Evropě, na jihu je to horší, tam problém se strávením mléčných cukrů má až 50% lidí. Co s tím, když si chcete dát zmrzlinu a trpíte alergií na laktózu? Řešením jsou buď ovocné sorbety a nebo novinka na trhu, veganské zmrzliny.

 

Ve zmrzlinárně Crème de la Crème vám od čtvrtka 29. září připraví veganskou čokoládovou zmrzlinu s příchutí chilli. A nejen to. Ve čtvrtek tu totiž startuje čokoládový týden a vy si budete moct vybrat z několika speciálních druhů. Ty jsou už klasické, vyrobené z mléka.

 

 

Celkem si budete moct pochutnat na čokoládě s kokosem, čokoládě s mátou, čokoládě s karamelem a mořskou solí, Mon Cherry s whisky nebo na banánu v čokoládě. V příštím týdnu nabídku obohatí ještě čokoláda s pomerančovým likérem Grand Marnier a čokoládové pivo. Čokoládový týden v Crème de la Crème jsme vyzkoušeli už loni a můžeme jen doporučit. Budete se oblizovat až za ušima.

 

Ale není to jen o chuti, i obsluha dělá své. V Crème de la Crème vám zmrzlinu naservíruje pohledný Honza, kterého jste už mohli vidět na Letné během Prague Pride. 

 

Zmrzlinárnu Crème de la Crème najdete v Praze, v Husově ulici 12.

redakce, foto Crème de la Crème / 29.09.2016
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag